Bakiye Ekleme Yöntemleri

YATIRIM, ÇEKİM YÖNTEMLERİ VE KURALLAR

Müşterilerimiz platformumuz aracılığı ile talep ettikleri TL yatırma ve çekme işlemlerini aşağıda bilgileri yer alan Banka Hesabı aracılığı ile gerçekleşitreceklerdir. Kripto para yatırma ve çekme işlemleri Blockchain üzerinden otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Datamod Teknoloji Bilişim Ticaret A.Ş.

Banka: Akbank

Şube Kodu: 0020 (Akbank Kadıköy Şubesi)

Hesap No: 0451759

IBAN: TR 26 0004 6000 2088 8000 4517 59

Nakit İşlem Kuralları

Müşterilerimiz aşağıda yer alan kurallar dahilinde nakit transferi yapabilirler. Bu kurallara göre gerçekleştirilmeyen nakit transferleri 3 iş günü içinde iade edilir. Kointum bu kurallara uygun gerçekleşmeyen nakit transferin ardından müşteri hesabına yapılacak iadelere ilişkin maliyeti müşteriden tahsil etmeye yetkilidir.

 • Platformumuzda açılan hesaplar sadece alım satım işlemlerine yönelik olup mevduat niteliği taşımamaktadır. Müşterilerimizi bu hususu bilerek hareket etmeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerimiz kendi hesapları dışında başkasının hesabına nakit transferi gerçekleştiremez.
 • Müşterilerimiz kendi hesaplarında görünen bakiyenin tamamını ya da bir kısmını bu platform üzerinde yer alan herhangi bir hesaba aktaramaz.
 • Müşterilerimizin hesaplarında bulunan nakdin transferine yönelik talepler aynı müşterinin banka hesabına gönderilir. Farklı bir müşteri hesabına gönderilemez.
 • Müşterilerimizin nakit transferlerinin havale yolu ile gerçekleşmesi durumunda 7/24, EFT yolu ile gerçekleştirilmesi durumunda ise aynı gün içinde hesaplarına aktarma gerçekleştirilir.
 • Platformumuza nakit para yatırılamamaktadır. Sadece EFT ve havale yolu ile yapılan transferler kabul edilmektedir.
 • Müşterilerimiz hesaplarında bulunan nakdi çekmek istediklerinde talep içeriğini platform aracılığı ile iletmelidirler. Telefon ya da diğer iletişim araçları ile yapılan talepler geçerli olmayacaktır.
 • Nakit çekim talepleri havale yolu ile gerçekleşecek ise aynı gün içinde taleplerin zaman önceliği dikkate alınarak gerçekleştirilir.
 • Nakit çekim taleplerinin EFT yolu ile gerçekleştirilmesinin gerekli olduğu durumlarda saat 16:00’a kadar iletilen talepler aynı gün içerisinde, saat 16:00’dan sonra iletilen talepler ise ertesi iş günü müşterilerin banka hesabına EFT aracılığı ile gönderilme sureti ile, EFT sisteminin çalışmadığı günlerde iletilen talepler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Müşterilerimiz aşağıda belirtilen limitlere uyarak yatırım ve çekim işlemi gerçekleştirebilirler:

  Platformumuzda nakit ve kriptopara yatırma limiti bulunmamaktadır. Müşterilerimiz hesap seviyelerine bakılmaksızın limitsiz nakit ve kriptopara yatırım işlemi yapabilirler.

  Çekim limitleri aşağıdaki tablolarda yer almaktadır:


Withdrawal (Level 0)

Currency Daily Monthly
Bitcoin Not Available Not Available
Ethereum Not Available Not Available
Ripple Not Available Not Available
Litecoin Not Available Not Available
EOS Not Available Not Available
IOTA Not Available Not Available
Türk Lirası Not Available Not Available

Withdrawal (Level 1)

Currency Daily Monthly
Bitcoin Unlimited Unlimited
Ethereum Unlimited Unlimited
Ripple Unlimited Unlimited
Litecoin Unlimited Unlimited
EOS Unlimited Unlimited
IOTA Unlimited Unlimited
Türk Lirası Not Available Not Available